Dit jaar vestigen we extra de aandacht op “Water in de Tuin”
Inspiratieplekken en verrassingen
Het aanbod is ook dit jaar zeer gevarieerd. Bijna 50 tuinen doen mee waarvan veel nieuwe tuinen. Grote tuinen verscholen achter een groene haag, kleine verstopte bloeiende achtertuinen, moestuinen, tuinen met beelden van klassiek tot modern van romantisch tot strak. Alle tuineigenaren werken met eigen middelen het hele jaar door om de tuin aantrekkelijk te maken en bij te dragen aan een inspirerende plek en een groene stad. Hoe spannend om inspiratie op te doen en te genieten van al deze verrassingen?
Bij Struinen in Haagse Tuinen 2026 vestigen we de aandacht op “Water in de Tuin”. Hoe vangen we de droge zomerperiodes op? Meer stenen de tuin uit is beter zodat het regenwater zijn natuurlijke weg kan vinden. Een regenton, ondergrondse water opvang, wadi’s en hemelwater gebruik zijn oplossingen waaraan te denken valt. Laat u inspireren!
De toegangskaart met plattegrond
De toegangskaart voor € 7.00 pp (vanaf begin mei te verkrijgen) met plattegrond is het entreebewijs tot de tuinen. De plattegrond geeft duidelijk aan waar de tuinen zich in de stad bevinden en bevat een korte beschrijving van iedere tuin. Maar thuis vooraf uitzoeken welke tuinen je wil bezoeken is via de website mogelijk, iedere tuin is daar uitgebreid beschreven.
Alle praktische informatie
Kijk voor uitgebreide en actuele informatie over Struinen in Haagse Tuinen:
website www.struineninhaagsetuinen.nl E-mail: info@struineninhaagsetuinen.nl
Facebook: Struinen in Haagse Tuinen
Instagram: @struinendenhaag