Landelijke IJsvogeldag in Den Haag

17-02-2025

Begin

22-02-2025 om 10:15

Einde

22-02-2025 om 15:30

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Op zaterdag 22 februari 2025 vindt de zesde Landelijke IJsvogeldag plaats in Den Haag. IJsvogelonderzoekers en -tellers staan tijdens deze dag stil bij de uitkomsten van recent onderzoek, wisselen ervaringen uit en maken de balans op van hoe de IJsvogel er in Nederland voorstaat.

De dag wordt georganiseerd in het Zandvliet Lyceum, Bezuidenhoutseweg 40. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. De dag begint om 10.15 uur en duurt tot 15.30 uur. Deelname is gratis. Aanmelden kan hier.

Programma 
Op het programma staan presentaties over de landelijke situatie, maar ook wordt stilgestaan bij regionale en stedelijke projecten. In Den Haag, Amsterdam en de Gooi en Vechtstreek worden ijsvogelbroedwanden aangelegd. Andere onderwerpen zijn ‘IJsvogels in een winters Dordrecht’ en ‘IJsvogels en nestkasten’, ‘Voedselonderzoek bij IJsvogels’ en ‘De plundering van IJsvogelnesten door predatoren’. De dag wordt afgesloten met een presentatie over de IJsvogels wereldwijd. 

De mooiste vogel van Nederland 
De Landelijke IJsvogeldag is dé kans om de meest recente informatie te krijgen over de mooiste vogel van Nederland! Voor deze dag hebben zich ruim 125 personen aangemeld, maar er zijn nog plaatsen vrij. 

De ‘Landelijke IJsvogeldag’ wordt georganiseerd in samenwerking met de Haagse Vogelbescherming en Vogelbescherming Nederland. 

Meer informatie vindt je op deze website

Cookie-instellingen